Склад магазин "Свояк-Group"
Крапельна стрічка "Labyrinth" української компанії "Orient" - це щілинна стрічка має 8 mil (0.20 мм.), відстань між крапельниць буває - 10 см. - 20 см. - 30 см. Робочий тиск даної стрічки від - 0,4 (бар ) до - 2.0 (бар).Крапельна стрічка "Labyrinth" відмінно підходить для квіткових культур, фруктових і звичайно овочевих культур де і застосовується найчастіше.Працює як в умовах відкритого грунту, так і в теплицях.Для того щоб стрічка довго і якісно прослужила, вам необхідно встановити фільтр (сітчастий, дисковий) у систему подачі води. Фільтрація води – це обов'язкова умова безперебійної роботи системи.
Виробник – "Labyrinth". Країна Україна. Відстань між крапельницями – 10,20,30 см. Довжина бухти – 500 м. Товщина стінки – 8 mil (0.20 мм.) Діаметр – 16 мм Витрата води - 1 л/год
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Крапельна стрічка |
| Стан | Новий |
| Виробник | Orient |
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальний робочий тиск | 0.4 Бар |
| Максимальний робочий тиск | 2 Бар |
| Відстань між водовипусками/емітером | 10 см |
| Товщина стінки | 8 мм |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина бухти | 500 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витрата води | 1 л/ч |
| Стійкість до ультрафіолету | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 093,61 ₴











